Gaziantep Havuzculuk olarak geçtiğimiz günlerde Yüzyılın depremini yaşadık Gaziantep,Kahramanmaraş,Şanlıurfa,Adıyaman,Malatya,Diyarbakır,Hatay,Adana illerimizde yaşanan doğal afet sonucu tüm Türkiye etkilenmiş ve insanların gerçek manada işini ve emeğini esirgemeyen firmaları seçmeleri gerekmektedir.
Gaziantep bununla beraber bir çok deprem olan iller gibi havuz yapan firmalardada çogunluk olduğu için artık hem Türkiye genelinde hemde kendi şehrimiz olan Gaziantep dede aynı şeyler gerekecekdir.

Başladığımız ilk günden beridir her zaman işimizi dürüst yapmaya çalışmaktayız para kazanmanın çalışmakle eş değer oldeğunu bildiğimiz için para kaybetmeyi göze alıyoruz gerekirse kendı karımızdan fedakarlık yapıp mğşteri memnuniyetı ile hem demirden,betondan ,işçilikden ÇALMAYARAK hakkıyla yapmak derdindeyiz.Gaziantep de havuz yapan firmamız Gaziantep Havuzculuk ilk günden beridir işin özü dürüstlük diyerej çizgimizi bozmayacağız bu şekildede devam edeceğiz. GAZİANTEP havuz arıtma sistemlerinde kalite ve işçiliğimizden fedakarlık etmiycegiz ve kullandıgımız malzeme ve işçiliğimizi hakkıyla kullanmaya devam edeceğiz .Gaziantep havuzculuk …

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir