Maratem (Eczacıbaşı Havuz kimysal ) Seti/40 indirimle Maliyet Fiyatına 05325735496
Gaziantep’de Geçen seneki kimyasal fiyatlara inat Eczacıbaşı Havuz kimyasalı seti (Maratem )kimyasallar /40 indirimle satışı sunulucaktır.
Maratem Havuz Kimyasal Setinde olanlar.

Maratem /56 Toz klor 25 kg özellikleri .

Hızlı çözülen, dezenfeksiyon için kullanılan Maratem toz klor, siyanürik asit içeren orğanik klor bileşendir. %56 Maratem (Eczacıbaşı HAVUZ KİMYSALLARI )Toz klor içerir. Havuz suyu dezenfeksiyonu için kullanılır. Geniş spektrumlu bir Havuz kimyasal dezenfektanıdır. Havuz suyundaki bakteri, mantar ve alglere karşı etkilidir. Organik kirleri okside ederek yosun oluşumunu engeller.Ve baktarileri havuzda bitirir.

Maratem (Ecazacıbaşı profosyonel ) Havuz Kimyasalları Toz Ph Düşürücü Uygun Fiyat Kalite

Havuzun pH değerini düşürmek için kullanılan (sodyum bisülfat) esaslı bir üründür. Suda kolay çözülür.Havuzda zemin ve duvarda kireç kalıntısı yapmaz. Önerilen dozajda kullanıldıgında korozyon riski oluşturmaz. (100 m3 )havuz suyunun pH değerini 0,1 derece düşürmek için ( 2000- 2500 g )kullanınız yeterli olucaktır. Havuz suyunun alkalinite degerinin 120 ppm’den yüksek olması durumunda M827 Maratem Havuz kimyasalları Alkalinite Düşürücü kullanılması önemlidir.

Maratem (Eczacıbaşı PROFOSYONEL )Havuz kimyasalları M821 Yosun ÖNLEYİCİ
Maratem M821 Yosun Önleyici Havuz Kimyasalı
M821 Yosun Önleyici ve Dezenfektan – ( Köpüksüz )Maratem Kalitesiyle

Polyquat esaslı sıvı havuz dezenfektandır. Düzenli kullanımda yosun oluşumunu engeller, Bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olur,mevcut yosunu yok eder. Klorun dezenfektan etkisini destekleyerek daha etkili şekilde kullanımını salğar. Havuz suyunda bakterisit ve algisit etkisi vardır. Düzenli kullanımda havuz suyunun dezenfeksiyon dengesini katkısı oldugu gibi havuz suyuna berraklık verir.Bu özellikler sadece Eczacıbaşı Maratem havuz kimysallarında vardır.
Formülasyonunda bulunan aktifler sayesinde suda askıda bulunan partikülleri yok ederek filtrasyonu kolaylaştırır. 100 m3 havuz suyu için düzenli kullanımda hafta da 1 – 2 kez 500 – 1000 mL kullanılması önerilir. Bu dozaj iklime havuz kenarındaki bitki örtüsüne, havuzun kullanımına ve yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. Sezon başında havuz temizliğinden sonra havuz yüzeylerine fırça ile sürülmesi 1-2 saat bekledikten sonra durulamadan havuzun doldurulması önerilir.Kalite Uygun fiyat Havuz kimysalları.

Maratem (Eczacıbaşı Profosyonel )Havuz kimyasalları
M823 Konsantre Havuz Su Berraklaştırıcısı

Katyonikpolimer içeren bir havuz kimyasal koagülanttır. Filterenin daha etkilive kısa zamanda kullanılmasını sağlar. Havuz suyunda askıda bulunan mineralleri parçalar filitreye verir, küçük partiküllerin (minerallerin ) topaklaşarak filtrede kuma tutulmasını sağlar. Havuzun kullanımı yoğun oldugu günlerde akşam saatlerinde görünen bulanıklığı önler, havuz suyunu kısa sürede berraklaştırır, daha net ve parlak görünmesini sağlar.Maratem Havuz kimyasalları Ürünün yapısı geregi havuz suyu dezenfektanlarının performansını arttırır, Ecazıbaşı PROFOSYONEL havuz suyu dezenfeksiyona yardımcı olur. Yosun ve mikroorganizmaların filtrede tutulmasını saglar. Düzenli olarak kullanılan havuzlarda filtre temizliğine dikkat edilmesi ve düzenli ters yıkama yapılması önerilir.Sebebi Havuz suyundeki mineralleri pasifize edip filitreye verdiği için kısa sürede filitre kumunun kirlenmesine sebeb olur. 100 m3 havuz suyu için 1000 -1500 mL kullanılması önerilir.Maratem Havuz kimyasalları havuz suyunun durumuna göre haftada 1 -2 kez uygulanması uygundur. Daha farklı dozajlar ve kullanımlar için firma temsilcinize danışınız.

Maratem (Eczacıbaşı Profosyonel )sıvı M825 Çökeltici (çöktürücü )
Eczacıbaşı Havuz Kimyasalı

Polimerik yapıda bir havuz kimyasaldır. Havuz suyunda bulunan partiküllerin topaklaştırarak havuz dibine çökmesini ve dip süpürgesi ile ortamdan uzaklaştırılmasını sağlar. Düşük dozajlarda bile çok etkilidir. Havuzun kapalı olduğu saatlerde uygulanmalı, uygulama ertesinde makinalar ortalama 3 saat yada 4 saat çalıştırıldıktan sonra kapatılarak su dinlenmeye ve çökmeye bırakılmalıdır. Uygulamanın ertesinde 12 sonrasında mutlaka dip süpürgesi yapılarak dibe çöken partiküller dışarı atılmalıdır ve filtre temizligi yani Ters yıkama yapılıp kontrol edilmelidir. 100 m3 havuz suyu için filtrasyon öncesinde 2 L kullanılması önerilir. En etkili sonuç için önerilen dozajda kullanılması gerekir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir